Reklamówki foliowe z nadrukiem – jakie wybrać i gdzie je kupić?

0

Reklamówki foliowe pozwalają na skuteczne zabezpieczenie wielu produktów. Jak dobrać je do własnych potrzeb i gdzie je zamówić?

Folie są powszechnie używanymi materiałami opakowaniowymi. Powstają z nich również reklamówki z nadrukiem, które mogą być dopasowane indywidualnie do potrzeb zamawiającego je klienta.

Gdzie stosowane są reklamówki foliowe?

Foliówki, czyli reklamówki foliowe są rodzajem uniwersalnego, wszechstronnego materiału opakowaniowego, który może być używany w różnych obszarach handlu, produkcji, magazynowania, a także podczas eventów.

Reklamówki foliowe są najczęściej stosowane w sklepach do pakowania produktów. Za ich pomocą można łatwo zapakować pojedyncze artykuły albo też całe zakupy. Ponadto reklamówki z nadrukiem mogą być także stosowane do pakowania produktów przez producenta, a także jako używane są one jako element zestawu tworzonego z różnych produktów.

Szerokie zastosowanie reklamówek foliowych powoduje, że obecnie oferowane są one w tak wielu wariantach do wyboru. O czym warto pamiętać, gdy kupuje się reklamówki wykonane z folii?

Reklamówki foliowe – co wybrać?

Wybierając odpowiednie reklamówki foliowe przeznaczone do sklepu, zakładu produkcyjnego czy też do innej firmy, należy uwzględnić poniższe kwestie:

 Rozmiar reklamówek

Przede wszystkim wtedy, gdy dobiera się reklamówki, trzeba wziąć pod uwagę ich wymiary. Należy następnie powiązać je z rodzajem produktów, jakie mają być w nich umieszczane.

Wśród najczęściej wybieranych reklamówek foliowych z nadrukami znajdują się te w wymiarach 25 x 45 cm, 30 x 40 cm, 40 x 50 cm. Reklamówki te mogą być używane do pakowania pojedynczych produktów oraz do pakowania większych zakupów.

Warto też wskazać, że reklamówki foliowe z nadrukiem mogą być wykonane w rozmiarach innych niż powyższe, także na zamówienie klienta. Pozwala to na wybranie optymalnego typu materiałów opakowaniowych zgodnie z indywidualnymi wymogami.

 Rodzaj folii

Do wyprodukowania reklamówek foliowych stosowane są różne typy folii, które wpływają także na właściwości tych materiałów.

Aby reklamówka wyglądała atrakcyjnie, najczęściej stosowane są folie LDPE, które są foliami polietylenowymi o niskiej gęstości. Charakteryzują się one wysoką odpornością na rozrywanie, trwałością, a także mogą mieć połyskujące wykończenie, co podnosi estetykę opakowania. Ze względu na swoją trwałość mogą być one stosowane także jako reklamówki wielorazowe.

Dostępne są także reklamówki foliowe z nadrukiem wykonane z folii HDPE, czyli z folii polietylenowej o wyższej gęstości. Są one cieńsze, powodują większe szeleszczenie i najczęściej używane są one jako reklamówki jednorazowe.

 Rodzaj uchwytów

Reklamówki mogą być wyposażone w różne typy uchwytów, na przykład mogą mieć one wykonane wycięcia w folii albo mogą mieć wysokie uchwyty do łatwiejszego trzymania.

Najczęściej w przypadku mniejszych reklamówek, które nie są przeznaczone do noszenia znacznych ciężarów, wykonuje się wycięcia, natomiast w pozostałych wykorzystywane są formowane uszy.

 Kolor reklamówki

Reklamówki mogą być barwione na wiele kolorów, dlatego też warto uwzględnić ich kolorystykę w kontekście wykonania na nich nadruku.

Najczęściej reklamówki z nadrukiem producent dostarcza w kolorze białym, natomiast na życzenie mogą być one także wykonane w innym kolorze, który odpowiada barwom firmowym.

 Minimalne zamówienie

Warto pamiętać o tym, że zamawiając reklamówki z nadrukiem producent najczęściej będzie stosował minimalną liczbę reklamówek w zamówieniu, przykładowo może być to 150 paczek po 200 sztuk w każdej paczce.

Jaki nadruk wykonać na reklamówce foliowej?

Klienci mają praktycznie dowolność w wyborze personalizacji reklamówki z nadrukiem, dlatego też mogą być one wykonane w całości na zamówienie według dostarczonego projektu.

Najczęściej reklamówki foliowe z nadrukiem wykańczane są za pomocą logo firmy. Może być ono umieszczone w centralnym miejscu reklamówki albo też może być umieszczone na jej całej powierzchni w mniejszym formacie.

Gdzie zamówić reklamówki z nadrukiem?

Produkcją reklamówek foliowych z nadrukiem zajmuje się wiele firm, z których ofertą można zapoznać się w internecie. Zamówienia można składać także online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here