Pożyczki chwilówki potrafią być milusie

0

Pięknie jest się zakochać. Świat wydaje się wirować dookoła Ciebie, serce szalenie i słodko tęskni, a myśli się rozmywają by znów ułożyć się w obraz Twojej miłości. Spacerować jest wspaniale i wcale nie zimno, kawiarnie i restauracje stają się fajerwerkami doznań, a dusza pragnie tylko jednej rzeczy – nieprzerwanie obdarowywać obiekt swego zamiłowania. Ta chęć dzielenia się tymi skrami wspólnego szczęścia to naprawdę fantastyczne przeżycie.

Co to ma wspólnego z kredytem?

Na myśl przychodzą dwie rzeczy:

  1. Pierwsza to pojęcie «kredytu zaufania». Nie bez powodu uczuciu zakochania towarzyszy szczerość i niechęć wyrządzenia partnerowi jakiejkolwiek krzywdy. Faktycznie mowa o tym, że nawet obcej osobie można ufać w pewnym stopniu. Czasem na drodze życiowej trafiają się prawdziwi guru miłości do bliźniego. Wszystkie opisy zgrabnie zawarte w trafnym połączeniu słów «zaufanie» (czyli podstawa do nawiązania relacji z obcym) i «kredyt» (czyli coś takiego, czym dzielimy się z kimś innym na zasadach zwrotu i szacunku dla własności prywatnej). Bardzo poetycki rodzaj kredytu.
  2. Druga to zapęd wykraczający poza granice tego świata, poza granice logicznego myślenia i daleko poza zdolność do myślenia analitycznego. Prościej mówiąc, młodzież i jej porywczość. «Oddam za Ciebie cały świat» i inne klejnoty Uniwersum. W stanie przesycenia mózgu dopaminą występuje zjawisko spowolnionej reakcji na bodźce, utrudnionej koncentracji uwagi oraz obniżonych zdolności poznawczych do przewidywania niektórych zdarzeń i wyciągania wniosków. Czyli chodzi sobie taki zakochany Grześ na randki i kupuje Zośce najdroższe prezenty na które może sobie pozwolić. Za każdym razem Zośka się cieszy, Grześ głupieje od jej uśmiechu, dopamina zalewa mózg i namawia na powtórkę tego fajnego stanu «uuu!». Jeżeli Grześ jest osobą nieodpowiedzialną czy niedojrzałą, to nabierze setki tysięcy złotych kredytów wyłącznie po to, by znów doświadczyć dopaminowej ekstazy. Skrajność zawsze jest zła, nie ma dla niej usprawiedliwienia, ponieważ ona w istocie swej jest destabilizująca i destrukcyjna. Z drugiej strony wątpię, aby ktoś uznał za skrajność pobranie pozyczki chwilowki w wysokości kilkuset złotych, by kupić wymarzony pierścionek dla swojej wybranki?

Faktycznie, w tej sytuacji chodzi o kredyt, ale akurat w tym kryje się osobliwość Ekassa.pl – tutaj wierzą, że ubiegasz się o kredyt, ponieważ zostawiłeś kartę w hotelu w innym kraju i wyrobienie kopii potrwa parę dni, których nie masz, ponieważ jutro jest pamiętna data – pierwsza rocznica odkąd poznałeś swoją wybrankę i to musi być ten idealny dzień na oświadczenie się jej. Tak, w Ekassa.pl zrozumieją nawet taką historię. Pomogą też wybrać najlepsze rozwiązanie finansowe w dowolnej sytuacji życiowej i na ogół udzielą konsultacji w sprawie produktów firmy. Mając dokoła siebie tyle podpowiedzi, na pewno z łatwością podejmiesz słuszną decyzję.

Gdyby kredyt, to który mam wybrać?

Niestety, na to pytanie nie ma odpowiedzi jednoznacznej. Pamiętaj, że w Ekassa.pl możesz liczyć na wysokiej jakości usługi doradcy kredytowego, dlatego zgłaszając się do tej firmy po pożyczkę dostajesz całą mapę swojego życia finansowego. Mapa nie jest magiczną kulą cyrkową, zupełnie odwrotnie. Mapa to uświadomienie sobie całokształtu obrazu bieżącej sytuacji finansowej oraz jej najbliższe perspektywy. Jak próbujesz samodzielnie zobaczyć całość, to przygotuj się, że zajmie Ci to sporo czasu. Jeżeli mądrze przyglądasz się tym, którzy są bardziej doświadczeni, to zaoszczędzisz swój czas i siły. Doradca nazywa się tak właśnie dlatego, że niczego nie sprzedaje, tylko doradza. Pomaga otrząsnąć się i zorientować w wirującym lejku trudnej sytuacji materialnej.

Happy end

Okaż ten kredyt zaufania dla Ekassa.pl a uzyskasz prawdziwą pomoc w doborze najlepszej oferty. A jeżeli żadna Cię nie zaciekawi – przynajmniej teraz masz trochę więcej wiedzy na temat:

  1. Kredytów zwykłych i konsolidacyjnych;
  2. Chwilówek online, w tym nawet na raty;
  3. Pożyczek dla zadłużonych, aby podołali swoje trudności.

Wpadaj na stronę Ekassa.pl, pogadamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here