Oferta Huawei Nova 9 SE!

0

Huawei powraca z kolejnym smartfonem klasy średniej! Nowy Huawei Nova 9 SE to prostszy smartfon. Co sprawia, że ten telefon jest wyjątkowy? Dowiedzmy Się.

Projekt

Okej, więc zaczynając od projektu Huawei 9 SE. Mamy tu bardzo błyszczący, odblaskowy plastik. Nie jestem fanem błyszczącego wykończenia i chciałbym coś matowego. Mimo to telefon ma przynajmniej zakrzywione krawędzie z tyłu, dzięki czemu wygodnie się go trzyma.

Ważący 191g telefon może być męczący w trzymaniu przez dłuższy czas. Dzięki szerszemu wymiarowi około 75,6 mm użytkownicy o mniejszych dłoniach mogą mieć trudności z używaniem telefonu jedną ręką.

Plusem jest to, że położenie fizycznego przycisku blokady i regulatora głośności znajduje się bliżej środka boków telefonu, zapewniając przyjazne dla użytkownika i ergonomiczne wrażenia. Ułatwiło to dotarcie do nich bez zmiany pozycji lub nadmiernego rozciągania palców, aby dostosować głośność lub zrobić zrzut ekranu.

Zgodnie z oczekiwaniami zdjęcia nie zawiodły

HUAWEI nova 9 SE ma system Quad Camera 108MP AI składający się z głównego aparatu 108MP, ultraszerokokątnego obiektywu 8MP, obiektywu bokeh 2MP i obiektywu makro. Aparat telefonu ma dostarczać zdjęcia z większą ilością szczegółów z większą liczbą pikseli.

Huawei chwali się, że nova 9 SE radzi sobie z fotografowaniem w słabym świetle dzięki ustawieniu trybu nocnego. Po wystawieniu na próbę możemy powiedzieć, że zdjęcia wychodzą z kilkoma dobrymi szczegółami, chociaż trzeba by było oprzeć telefon o nieruchomą powierzchnię z lekkim drżeniem rąk.

Robienie selfie przy słabym oświetleniu umieści ramkę wokół aparatu, dzięki czemu będzie ona działać jako pierścieniowa lampka na twarzy, aby uchwycić ujęcie. Wykonuje swoją pracę, ale nie wiem, czy to naprawdę pochlebiające, gdy tak intensywne białe światło odbija się na tłustym czole.

Występ

Jeśli chodzi o wydajność, ten Huawei Nova 9 SE jest wyposażony w chipset Snapdragon 680 i 8 GB pamięci RAM. Szczerze mówiąc, nie ma tu nic do powiedzenia. Działa całkiem nieźle w przypadku codziennych zadań, ale nie zrobię tutaj testu gier dla tego telefonu, ponieważ na pewno uruchomi PUBG Mobile i COD Mobile i tak dalej.

Niezawodna bateria

HUAWEI nova 9 SE jest wyposażony w baterię 4000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie. Twierdzi, że pełne naładowanie zajmuje tylko 36 minut, a z moich własnych testów nie zawiodło.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, nova 9 SE wytrzymała cały dzień mojego ogólnego użytkowania: przewijanie mediów społecznościowych, lekkie gry i robienie zdjęć.

Ekran

Powiedziałbym jednak, że ekran jest w porządku. Jest wyposażony w 6,78-calowy ekran IPS LCD z 90 Hz przy 2388 × 1080 pikseli. Mimo że wyświetlacz IPS LCD wygląda w porządku, nie mam pojęcia, dlaczego Huawei po prostu nie zastosował ekranu OLED.

Oprogramowanie

Godna uwagi funkcja UX, która wyróżniała mnie w systemie EMUI 12 telefonu, znajdowała się w jego panelu sterowania i powiadomień. Po podzieleniu ich przez przednią kamerę możesz przesunąć palcem w dół w lewym górnym rogu ekranu, aby wyświetlić powiadomienia, lub w prawym górnym rogu, aby dostosować jasność, muzykę i inne funkcje szybkiego sterowania. To praktyczna funkcja, dzięki której wszystko jest uporządkowane i uporządkowane. Ale przyzwyczajenie się do nowych użytkowników tego telefonu wymagałoby trochę czasu.

Wniosek

I chyba taki jest wniosek. Jeśli chcesz kupić Huawei Nova 9 SE, śmiało. Cena to 1499,00 zł ale można dostać HUAWEI Watch GT 2 46 mm z nova 9 se oferta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here