Nie masz pomysłu na prezent? Skórzany portfel to zawsze dobry wybór!

0

Jednym z barometrów dobrobytu jest to, że mamy coraz większe problemy z wymyślaniem prezentów dla swoich bliskich. W końcu wszyscy wszystko już mają. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na tzw. pewniaka, czyli prezent, który zawsze robi dobre wrażenie, a do tego jest praktyczny i efektowny. Konkretnie mamy tutaj na myśli męski portfel ze skóry. Dlaczego to świetny pomysł i na co właściwie zwrócić uwagę wybierając skórzany portfel dla kogoś bliskiego?

Pierwsze pytanie: dlaczego właściwie portfel?

Męski portfel ze skóry to taka rzecz, na którą często nie zwracamy szczególnej uwagi, ale trudno sobie bez niej wyobrazić codzienne życie. Większość facetów nie rusza się bez niego z domu. Każdy posiadacz prezentuje go w przeróżnych sytuacjach, nawet nie zawsze zdając sobie z tego sprawę.

To prowadzi nas do prostego wniosku. Portfel jest bardzo ważnym elementem męskiego wizerunku. Powinien być perfekcyjnie dopasowany do charakteru posiadacza, elegancki i wykonany z najwyższą precyzją. Taka rzecz, choć przecież całkiem drobna, buduje męską pewność siebie. Jest to bardzo ważne zarówno w sytuacjach czysto prywatnych, jak i zawodowych.

Jednocześnie portfel to przedmiot, na który często szkoda jest nam wydać większą sumę. Oszczędni panowie zawsze wmawiają sobie, że ten stary jest jeszcze całkiem dobry, wcale nie wygląda tak źle i – pomimo wyraźnego sfatygowania – nadal spełnia swoją funkcję. Tym bardziej warto wziąć męski portfel ze skóry pod uwagę podczas szukania inspiracji prezentowej dla np. partnera, brata czy taty.

Jaki portfel skórzany wybrać?

Już zdradziliśmy jeden z kluczowych kryteriów wyboru. Chodzi oczywiście o materiał, z jakiego został wykonany portfel. Tutaj nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Na prezent nadaje się wyłącznie portfel ze skóry, który jest po prostu najelegantszy i najbardziej prestiżowy. Ponadto świetnie pasuje do praktycznie każdej stylizacji.

Kolejnym szczegółem, na który zwracamy uwagę, jest wielkość, a tym samym pojemność portfela. Na szczęście minęły już czasy, gdy portfel miał mieścić niemalże wszystko. Obecnie nie mamy obowiązku noszenia przy sobie dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia pojazdu. Coraz częściej rezygnujemy także z gotówki, bo płacenie kartą jest wygodniejsze, szybsze i bezpieczniejsze. Nie ma zatem żadnego powodu, by obciążać sobie kieszenie przepastnym portfelem.

Portfel męski należy dobrać ściśle pod kątem potrzeb posiadacza. Jeśli ma to być prezent, to dyskretnie sprawdź, co jego adresat nosi w obecnym portfelu. Szybko oceń, z czego powinien zrezygnować. Dobrym pomysłem będzie również sprawdzenie wielkości kieszeni w marynarkach i kurtkach obdarowywanej osoby – jeśli nosi portfel w torbie, to ten etap możesz pominąć.

Bardzo istotne jest również to, aby sprezentowany portfel nie był nudny, sztampowy i taki jak każdy. Chodzi o to, by nie sprawiał wrażenia czegoś kupionego w przypadkowym sklepie. Najbardziej pożądane są spersonalizowane prezenty, a w przypadku portfela istnieje tutaj naprawdę spore pole do popisu.

Podaruj portfel, który zaprojektujesz samodzielnie

Jak to zrobić? Zacznij od wejścia na stronę internetową marki Ribbley.pl. Wprowadziła ona bardzo ciekawą usługę, która polega na udostępnieniu możliwości samodzielnego zaprojektowania portfela Ribbley. Następnie zostanie on uszyty ręcznie przez mistrzów marki.

Możesz mieć wpływ na praktycznie każdy detal. To Ty decydujesz o pojemności portfela, wybarwieniu skóry, kolorze nici, a nawet takim drobiazgu, jak wygląd wewnętrznej wyściółki. Dzięki temu masz szansę sprezentować bliskiej osobie dokładnie taki portfel, o jakim marzy, ściśle dopasowany do jej potrzeb czy przyzwyczajeń.

Bardzo dobrym pomysłem na dodatkowe uatrakcyjnienie wyglądu portfela będzie umieszczenie na nim jakiegoś kreatywnego grawerunku. Męski portfel z grawerem to wyjątkowo efektowny przedmiot, wyróżniający właściciela i podnoszący jego prestiż. Ribbley daje możliwość wykonania praktycznie dowolnego grawerunku, ponieważ firma wykorzystuje do tego bardzo precyzyjną technologię grawerowania laserowego. Tym samym możesz np. zażyczyć sobie, aby wewnątrz portfela znalazły się… kontury Twojej twarzy. Będzie romantycznie, a do tego praktycznie!

Ciekawym rozwiązaniem może być również wyposażenie portfela w funkcję Ribbley Finder. To drobne urządzenie, które łączy się bezprzewodowo z telefonem. Po co? Aby zaalarmować właściciela portfela, że np. zostawił go w biurze czy w samochodzie. Jest to skuteczna ochrona przed zgubieniem dokumentów czy kradzieżą pieniędzy, a poza tym – fajny gadżet, który na pewno spodoba się każdemu facetowi.

Na koniec pamiętaj, że w przypadku takiego prezentu, jak męski portfel ze skóry, bardzo ważna jest jakość wykonania. Dlatego nie szukaj przesadnych oszczędności. Postaw na portfel ze skóry cielęcej, uszyty ręcznie, który posłuży bliskiemu Ci mężczyźnie przez długie lata i od razu zrobi na nim świetne wrażenie. Dokładnie taki portfel zaprojektujesz i zamówisz w Ribbley. Już teraz możemy Ci zagwarantować, że to będzie w 100% trafiony prezent!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here