# Najlepsze premiery na XBOXa

0

Grudzień to czas, kiedy powoli szykujemy się do świąt, jak i zakończenia roku. Sporo wtedy będziemy mieć wolnego czasu. Można go przeznaczyć na kasyno bonus bez depozytu w wybranym kasynie. Jednak wiele osób może zdecydować się grę na konsoli. Akurat w grudniu na Xboksie pojawi się kilka ciekawych propozycji, dzięki czemu można je kupić dla siebie, dla kogoś pod choinkę. Warto zatem zapoznać się z naszą listą.

Asterix & Obelix: Slap them All!

Przez lata różne pokolenia bawiły komiksy, animacje czy też filmy o Asteriksie i Obeliksie. Mieszkańcy jedynej wioski Gallów, którzy walczą z Rzymianami, zawdzięczali swoją moc tajemniczej miksturze. Do dziś pozostają jednymi z najbardziej znanych i lubianych postaci. Na przestrzeni lat mieliśmy również wiele gier z ich udziałem. Teraz nadszedł czas na brawler, jakim jest Asterix & Obelix: Slap them All! To typowa gra przygodowa, gdzie poruszamy się przed siebie, eliminując wrogów na swojej drodze. Będą to zarówno Rzymianie, jak i złoczyńcy, piraci. Nasi bohaterowie mogą wykonywać różne ciosy, ich kombinacje. W międzyczasie możemy korzystać z różnych minigier. Tytuł ten pozwala na rozgrywkę dla jednego gracza, jak i tryb kooperacyjny na współdzielonym ekranie.

Grim Dawn

Grim Dawn to gra od studia Crate Entertainment, którą możemy zaliczyć do kategorii RPG akcji. Tytuł ten pojawił się na rynku w 2016 roku na PC, a teraz będzie dostępny także na XONE. Przenoszeni jesteśmy tutaj do świata Cairn, który został ogarnięty wojną i mrokiem. Niegdyś stanowiło znakomite imperium, jednak wojna niszczyła to, co dobre. Jedna ze stron wykorzystuje ludzkie ciała do zwiększania swoich mocy, zaś druga eliminuje ludzi, aby pokrzyżować plany przeciwnikom. Przez to ludzka rasa jest narażona na wyginięcie. Resztki ludzkości żyją w ukryciu, walcząc jednocześnie z potworami. Jedynym plusem jest to, że ludzie zyskali specjalne moce, które mogą wykorzystać do walki. Naszym zadaniem jest tutaj stworzenie własnej postaci, którą wybieramy z 5 klas, choć możliwe jest tworzenie hybryd. Następnie przemierzamy krainę, walczymy z wrogami, wykonujemy misje i zwiększamy możliwości naszego bohatera.

Halo Infinite

Przed nami już szósta odsłona niezwykle popularnej serii, która zarządzana jest przez studio 343 Industries. Będziemy tu mogli po raz kolejny wcielić się w Master Chiefa, czyli członka specjalnej jednostki Spartan. Galaktyka została po wojnie opanowana przez nowy rząd, który nie cofnie się przed stosowaniem terroru. Nasz bohater wraz z innymi wojownikami musi walczyć o sprawiedliwość. Będziemy tu mogli ponownie wykonywać różne misje, walczyć z przeróżnymi wrogami za pomocą bogatego arsenału broni palnej. Twórcy dali nam do dyspozycji niezwykle rozległy świat, po którym możemy się poruszać pieszo, różnymi pojazdami. Możemy tu wybrać dla siebie tryb fabularny, jak i rozgrywkę online. Ta druga ma być dostępna w formie free to play, gdzie do wyboru będą Areny dla 4-osobowych zespołów, jak i Big Team Battle dla 24 graczy.

Sam & Max: Beyond Time and Space

Sam & Max: Beyond Time and Space to zremasterowana wersja gry z 2008 roku, za którą odpowiada Skunkape Games. W tej przygodówce głównymi bohaterami są królik Max i pies Sam. Pełnią oni rolę detektywów zajmujących się różnymi sprawami. Tym razem mamy do czynienia z 5 głównymi epizodami, z których każdy dzieje się w innym miejscu. Będziemy zatem rywalizować ze Świętym Mikołajem, ratować wyspę przed erupcją wulkanu, negocjować z diabłem czy szukać zaginionego sklepikarza. Naszym głównym zadaniem będzie eksploracja, gdzie musimy odwiedzać różne miejsca, rozmawiać z mieszkańcami i rozwiązywać zagadki. Ponadto możemy w międzyczasie postawić na minigry. W porównaniu do oryginału, nowa wersja zapewnia o wiele lepszą warstwę audio-wizualną, nowy system celowania, jazdy samochodem.

27.04.27

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here