Kosze delikatesowe – prezent spełniający najwyższe wymagania

1

Czas Świąt, to również czas wręczania wspaniałych prezentów. Kosze delikatesowe to idealna niespodzianka dla pracowników i klientów Twojej firmy.

Wybór odpowiedniego prezentu często stanowi niemałe wyzwanie. Problem ten staje się jeszcze większy, kiedy należy znaleźć idealny upominek dla kontrahentów lub pracowników firmy. W nadchodzące Święta wybór ten może stać się o wiele prostszy, bowiem kosze delikatesowe od firmy Nobilia, stanowią idealny podarunek na każdą okazję. Kosz delikatesowy to zestaw wykwintnych specjałów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wytrawnym smakoszom.

Kosze delikatesowe – idealny prezent dla pracowników firmy

Tradycją stało się już organizowanie wigilii firmowych, na których pracownicy wręczają sobie drobne prezenty i składają między sobą serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wigilia firmowa to również czas wielkich podsumowań i integracji pracowników z kierownictwem firmy. To także idealna okazja na złożenie podziękowań i docenienie zaangażowania oraz wysiłku współpracowników. Kosze delikatesowe stanowią idealną formę prezentu i jednocześnie podziękowania dla wszystkich pracowników firmy. W zestawie upominkowym znajdują się bowiem pyszności z najwyższej półki, które nie tylko sprawią radość samym współpracownikom, ale również ich rodzinom i bliskim. Ponadto, wręczanie tego typu prezentów pozytywnie wpływa na budowanie dobrej relacji między pracownikami, a kadrą zarządzającą. Dodatkowo, wpływa na zaangażowanie oraz wydajność pracownika, który poprzez otrzymany podarunek czuje się szczególnie doceniony.

Kosze delikatesowe – gwarancją dobrych kontaktów biznesowych

Podtrzymywanie dobrych relacji z klientem odgrywa często kluczową rolę w budowaniu długotrwałej współpracy biznesowej. W tegoroczne Święta Bożego Narodzenia warto przypomnieć swoim kontrahentom o łączących go z firmą bliskich stosunkach za pomocą kosza delikatesowego. Ten wyjątkowy upominek z pewnością wyróżni się na tle kubków i długopisów z logiem firm, które wręczają je swoim klientom w specjalnych zestawach świątecznych, stanowiących tak naprawdę formę reklamową. Kosz delikatesowy to wyraz szacunku względem klienta i jego poczucia estetyki. Niniejszy podarunek to nie tylko zestaw wspomnianych rarytasów, ale również nienaganna i stylowa kompozycja, która może śmiało stanowić ozdobę świątecznego stolika z pysznościami. Dzięki możliwości indywidualnego doboru składników znajdujących się w koszu delikatesowym, można dopasować słodkości oraz trunki alkoholowe do gustu i upodobań klienta. Również forma samego opakowania koszyka może być różna. W ofercie firmy Nobilia znajdują się zarówno kosze utrzymane w klasycznej – ciemnej, jak i jasnej – nowoczesnej formie.

Kosze delikatesowe – więcej niż czekoladki

Kosze delikatesowe znacznie wyróżniają się na tle innych świątecznych paczek, w których znaleźć zazwyczaj można standardowe produkty, np. czekoladki w kształcie świętego mikołaja i pomarańcze. Poniższe kosze to gwarancja jakości i wybór dodatków z najwyższej półki. Na standardowy zestaw składają się między innymi:

  • Trunki alkoholowe (w tym: wino białe/czerwone, whisky, likier smakowy lub miód pitny);

  • Herbaty (smakowe z dodatkiem suszonych owoców) opakowane w stylowe puszki, które pięknie prezentują się w kuchni;

  • Kawy (z najwyższej jakości ziaren) zamknięte w równie stylowym opakowaniu;

  • Ciasteczka (np. świeże pierniki, które nie tylko wspaniale smakują, ale równie pięknie pachną);

  • Pralinki czekoladowe (wykonane z prawdziwej belgijskiej czekolady z dodatkiem suszonych owoców lub likierów);

  • Wytrawne krakersy, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim tym, którzy zamiast słodkości wolą słone przekąski;

  • Konfitury pełne owoców, które świetnie sprawdzą się w roli dodatków do świątecznych ciast lub herbaty.

Wszystkie składniki zawarte w koszu delikatesowym zostały dobrane pod względem jakości i stylu, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Kosze delikatesowe to idealny wybór na prezent dla oddanych klientów i pracowników firmy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here