Idealne prezenty, które możesz podarować osobie z okazji awansu

0

Awans to niewątpliwie okazja do świętowania. Jeśli Twój kolega z pracy został właśnie zastępcą managera lub Twoja żona została dyrektorem działu, warto odpowiednio to uczcić.  Taką chwilę warto również uświetnić odpowiednim upominkiem.

Prezent z okazji awansu to forma gratulacji, wyrażenia naszej dumy i życzenie dalszej wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów. Sama promocja w pracy nie jest jednak typową i częstą okazją do kupowaniu prezentów. Zazwyczaj zdarza się ona bowiem jedynie raz na kilka lat, a już z pewnością nie tak często jak urodziny, imieniny czy rocznica ślubu. Z tego też powodu często zwyczajnie nie wiemy jaki upominek wybrać osobie, która właśnie awansowała. Na szczęście w przeglądarce prezentów Lovvi.pl znajdziemy kategorię „awans”, w której możemy zaczerpnąć  cennych inspiracji.

Jak działa taki portal?

Lovvi.pl to kompleksowy portal poświęcony prezentom. Znajdziemy tam między innymi pomysły na prezenty dla każdej grupy wiekowej i na każdą okazję, forum dyskusyjne, inspirujące fotografie, porady dotyczące własnoręcznie wykonanych upominków i wiele wiele innych cennych informacji. Co więcej na stronie nie tylko znajdziesz inspirację na wyjątkowy i oryginalny podarunek, ale i od razu będziesz miał możliwość jego zakupu. Dzięki temu w bardzo szybki i łatwy sposób znajdziesz najbardziej trafiony prezent, bez wychodzenia z domu.

Prezenty praktyczne.

Jeśli osoba, której awans świętujecie, lubi swoją pracę, dobrym pomysłem na upominek dla niej może stanowić rzecz, którą wykorzysta w dalszej karierze. Pamiętaj jednak, by dopasować podarunek odpowiednio do wykonywanego przez nią zawodu. Szefowi kuchni podaruj nowy elegancki fartuch z naszytym imieniem, fotografowi – nowy filtr na obiektyw, księgowemu – dobrej jakości skórzaną teczkę, a dziennikarzowi – kalendarz książkowy z ładnym motywem. Taki prezent będzie nie tylko rzeczą praktyczną, ale i motywującą do dalszej pracy.

Upominki skąpane w złocie.

Awans w pracy zazwyczaj  oznacza sporą podwyżkę, a ponieważ taka okazja do świętowania (niestety) nie zdarza się zbyt często, warto uczcić ją prezentem wyjątkowym. Nawet jeśli promocja na nowe stanowisko dotyczy motorniczego lub sklepikarza, warto celebrować go w sposób godny prezesa banku. Jeśli chcesz pogratulować bliskiej Ci osobie, sprezentuj jej elegancką, luksusową rzecz, na którą zazwyczaj nie mogłaby sobie pozwolić. Może to być alkohol z „wyższej półki”, pudełko cygar, bon na przejażdżkę drogim samochodem, eleganckie pióro, skórzany fotel  lub voucher na lot szybowcem.

Gdy awansuje Twój partner…

Każdy cieszy się gdy zostanie doceniony za ciężką pracę. Równie mocno cieszą nas sukcesy zawodowe naszych partnerów. Gdy Twój mąż lub Twoja żona, chłopak lub dziewczyna, awansują – zaskocz ich wyjątkowym prezentem, który zapamiętają na bardzo długo. Dobrym pomysłem na taki upominek będzie prezent „wyjazdowy”. Zaproś ukochaną osobę w miejsce, w którym będzie mógł zapomnieć o stresie, poświęceniach i trudach, jakie musiał włożyć w swoją drogę na szczyt. Pozwól mu cieszyć się chwilą i świętowaniem upragnionego awansu. Zaplanuj Wasz wspólny wyjazd do ładnej miejscowości uzdrowiskowej w polskich górach, do pobliskiego SPA lub w odległe ciepłe kraje. Jeśli fundusze lub sprawy zawodową nie pozwalają Wam akurat na dalekie podróże, poszukaj atrakcji dostępnych w Waszej okolicy. Dzięki opcji wyszukiwania prezentów względem miast na stronie Lovvi.pl, możesz odszukać super rozrywki w dobrej cenie. Możecie wybrać się do parku linowego, na masaż czekoladą, pokaz barmański, przyśpieszony kurs tańczenia salsy lub na lot balonem. Wybór należy tylko do Ciebie.

Z przymrużeniem oka.

Sukces w pracy to niewątpliwie powód do radości, jako że przekłada się na różne inne aspekty naszego życia. Idealnym pomysłem na prezenty z okazji awansu są te, które docenią osoby z nietuzinkowym poczuciem humoru. Jakie zabawne upominki nawiązują do promocji w pracy? Całe mnóstwo! Inspiracji poszukać możesz na przykład na stronie Lovvi.pl. Znajdziesz tam masę różnych śmiesznych gadżetów – kubek mówiący „ Zgadnij kto tu rządzi”, papier toaletowy przypominający dolary, plakaty stylizowane na czasy PRL-u z napisem „Przodownik pracy”,  koszulkę z nadrukiem „Uważaj co mówisz, jestem tutaj szychą”, długopis dla „szefa wszystkich szefów” i wiele wiele innych.

Czego życzyć?

Bez względu na jaki prezent się zdecydujesz, warto dołożyć do niego okazjonalną kartkę z życzeniami. Wybierz taką z motywem pieniędzy lub bogactwa bądź też z napisem „Gratuluję”. Czego życzyć osobie, która właśnie awansowała? Przede wszystkim wytrwałości i powodzenia na nowym stanowisku, dalszych sukcesów oraz – metaforycznie rzecz ujmując – zdolności przenoszenia gór. Oprócz życzeń możemy wyrazić jak dumni jesteśmy z obdarowywanej osoby oraz jak bardzo zasłużyła ona na taką właśnie promocję. Jeśli jest to nasz kolega z pracy napiszmy za co najbardziej go cenimy oraz za co jesteśmy mu najbardziej wdzięczni. Jeżeli pozwalają na to nasze relacje z obdarowywanym, możemy również pozwolić sobie na żartobliwe stwierdzenie typu „Teraz będzie już tylko gorzej” lub „Do zobaczenia na nadgodzinach, panie prezesie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here