Graj w gry i wygrywaj nagrody

0

Granie w gry wideo jest tak samo wartościową pasją, jak zbieranie znaczków czy czytanie książek – ktokolwiek twierdzi inaczej, widocznie nie znalazł jeszcze gry, która podbiłaby jego serce! Osoby, które kochają grać, często marzą o tym, aby móc na swoim hobby zarobić – dzięki portalowi Bananki.pl jest to możliwe!

Czemu mam grać na Banankach?

Portal Bananki powstał z myślą o osobach, które chcą mieć nieograniczony dostęp do najlepszych gier online. Dostępne są tutaj zarówno gry strategiczne, jak i symulatory czy zręcznościówki – niezależnie od tego, jakie gry mmo sprawiają Ci najwięcej radości, na Banankach na pewno znajdziesz coś dla siebie! Strona daje Ci dostęp zarówno do gier kultowych, które posiadają rzesze oddanych fanów na całym świecie, jak i do tytułów, które dopiero co się ukazały – możesz być więc jednym z testerów nowych gier. Dostęp do gier jest zupełnie darmowy – nie ma tutaj żadnych “haczyków”!

Pasja jest po to, by na niej zarabiać

Pisząc o Banankach, nie sposób nie wspomnieć o tym, o czym polscy gracze mogli do niedawna co najwyżej pomarzyć – granie na tym portalu nie tylko nic nie kosztuje, ale też… pozwala zdobyć niezwykłe nagrody! Twórcy strony chcieli, aby wysiłki graczy były doceniane – w końcu odblokowywanie kolejnego poziomu czy przejście całego tytułu wymaga często nie lada wysiłku. Dlatego też każdy użytkownik portalu podczas zabawy otrzymuje wirtualną walutę, nazywaną banankami. Kiedy zaś zbierzemy odpowiednią ilość bananków, możemy wymienić je na przedmioty, które znajdują się w banankowym sklepie. Znajdziemy tutaj skiny do CS:GO, doładowania do gier, a także wysokiej jakości sprzęt elektroniczny, który sprawi, że spędzanie czasu przy grach będzie jeszcze bardziej przyjemne! Każda rzecz posiada swoją “cenę”, dlatego też nie ma tutaj mowy o oszustwie – możesz już na początku przygody z Banankami zdecydować, o którą nagrodę będziesz się starać. Bananki otrzymujesz także za udzielanie się na stronie – na przykład za recenzowanie lub testowanie gier. Im więcej grasz, tym więcej nagród możesz zdobyć – nie ma limitu w ilości przedmiotów, jakie możesz zyskać!

Banankowa społeczność graczy

Kolejnym walorem Bananków, który jednocześnie wyróżnia tę stronę spośród innych, oferujących dostęp do gier, jest to, że umożliwia ona rozbudowane interakcje między gejmerską bracią. Portal regularnie publikuje rankingi, które umożliwiają sprawdzenie, jak wypadamy na tle innych graczy. Znajdziemy tutaj także informację o tym, kto odebrał ostatnio wartościową nagrodę i co sobie wybrał. Każdy, komu zależy na poprawieniu swoich wyników w grach, powinien także poznać kanał Bananków na YouTube – zamieszczane są tutaj filmy “poradnikowe”, które ułatwiają zdobycie kolejnych poziomów w grze. Strona posiada także swój fanpage na Facebooku, na którym znajdziemy liczne konkursy z nagrodami – warto zatem być na bieżąco!

Bananki to strona, na którą polscy gracze czekali od lat. Nie przegap zatem swojej szansy – już dziś zarejestruj się i zacznij grać, by zdobyć wyjątkowe nagrody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here