Calisto Conference Room

0

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do laptopa i telefonu to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie, pozwalające na przeprowadzenie konferencji w dowolnym miejscu, w każdych warunkach. Poznaj Calisto.

Wygoda użytkowania

Calisto to proste i lekkie urządzenie o niewielkich rozmiarach, idealne do wykorzystywania poza biurem. Sprawdzi się w podróży, na wyjeździe służbowym, a nawet podczas prowadzenia samochodu. Nie wymaga podłączania kabli i jest bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu nadaje się do użytku zaraz po uruchomieniu.  Przy wykorzystaniu tego sprzętu stworzenie mobilnego biura i przeprowadzenie konferencji jak w profesjonalnej, odpowiednio przygotowanej sali staje się możliwe.

Funkcjonalność

Calisto to nowoczesny sprzęt odpowiadający na potrzeby nawet bardzo wymagających użytkowników. Najbardziej docenią go osoby, które często przebywają poza biurem, lecz nie chcą tracić kontaktu ze współpracownikami lub klientami, zależy im na braniu udziału w naradach, burzach mózgu i konferencjach.

Dzięki bezprzewodowemu zestawowi głośnomówiącemu Calisto, otrzymujemy doskonałej jakości dźwięk, pozbawiony zakłócających rozmowę szumów oraz echa. Dwukierunkowe mikrofony precyzyjnie wyłapują dźwięk, znacznie podnosząc jakość rozmowy. Bluetooth umożliwia szybkie połączenie ze smartfonem, laptopem i tabletem, a  łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs pozwala na bezproblemowe zarządzanie funkcjami.

Urządzenie zapewnia aż 7 godzin nieprzerwanych rozmów. W trybie czuwania może przebywać nawet 5 dni. Dzięki temu jest gotowe do pracy w każdym momencie. Sprzęt zasilany jest bateriami. Posiada również dwuletnią gwarancję.

Wygląd

Sprzęt Calisto jest nie tylko mały i lekki, ale również efektowny i elegancki. Posiada specjalne, przeznaczone do podróży etui, wykonane z wysokiej jakości materiału. Dzięki swojemu rozmiarowi jest kompaktowy i mobilny. Bez problemu zmieści się w torbie na laptopa, aktówce, bagażu podręcznym, czy schowku samochodu.

Więcej na temat telefonu konferencyjnego Plantronics Calisto dowiesz się na: https://www.visioncube.pl/huddlespace/

Dla kogo?

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Calisto został stworzony z myślą o wszystkich osobach, dla których praca nie ogranicza się tylko do biura. Jeśli często jesteś w podróży, dużo czasu w ciągu dnia spędzasz w samochodzie lub wykonujesz swoje obowiązki zdalnie, a przy tym nie chcesz rezygnować z kontaktu ze współpracownikami, czy klientami, został on zaprojektowany właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu szybko i wygodnie stworzysz warunki do przeprowadzenia profesjonalnej konferencji, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Szybkość działania i doskonała jakość dźwięku sprawią, że Twoi rozmówcy nie uwierzą, że znajdujesz się poza dobrze przygotowaną salą konferencyjną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here