Brzuch, który pokochamy

0

Polki oraz Polacy coraz częściej przykładają wagę do tego jak wyglądają, czym się odżywiają oraz jak spędzają wolny czas. Zdrowy styl życia zyskuje coraz więcej zwolenników i zwolenniczek. Na pewno są to inwestycje, które mają sens. Lepsze zdrowie, a co za tym idzie – samopoczucie, przekłada się na dłuższe a także szczęśliwsze życie. Nie zawsze jednak wszystko da się załatwić poprzez zmianę diety, czy jazdę na rowerze. Czasem trzeba sięgnąć po cięższą artylerię. Wówczas z pomocą może nam przyjść szeroko pojmowana medycyna kosmetyczna, która znajduje rozwiązania dla wielu różnorodnych problemów, z jakimi może się borykać człowiek.

1. Plastyka chirurgiczna dla brzuchów po przejściach

2. Efekt, który nas zaskoczy

Plastyka chirurgiczna dla brzuchów po przejściach

Jednym z takich kłopotów, który niektórym z nas może spędzać sen z powiek, jest brzuch. Plastyka powłok brzusznych jest dość skomplikowaną sprawą. Nie zawsze wszystko da się załatwić na siłowni oraz u dietetyka. Jeśli więc mamy wrażenie, że możemy coś w tym zakresie poprawić, to warto z takiej opcji skorzystać. Plastyka brzucha w Warszawie albo w innym dużym mieście nie powinna stanowić większego problemu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło: „plastyka brzucha Warszawa” albo „abdominoplastyka Warszawa” i przed naszymi oczami pojawią się różnorodne rozwiązania. Jedną z opcji, którą na pewno warto wziąć pod uwagę, przygotowała dla nas klinika Medifem. Plastyka brzucha polega na wycięciu nadmiary skóry z okolic brzucha. Rozróżniamy dwa zabiegi tego typu: pełną plastykę brzucha z przeszczepem pępka oraz mini abdominoplastykę, która ogranicza się do ingerencji w dolne partie powłok brzusznych, bez naruszania pępka. Czasem warto rozpatrzeć przeprowadzenie tego typu zabiegu, ale decyzję o jego zakresie zawsze podejmuje lekarz.

Efekt, który nas zaskoczy

Klinika specjalizuje się w zabiegach abdominoplastycznych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Należy pamiętać, że jest to poważna operacja, która wymaga dość poważnych przygotowań oraz przestrzegania pewnych zasad. Efekty, które można uzyskać dzięki temu zabiegowi są naprawdę miłym zaskoczeniem. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że przez kilka tygodni nie będziemy mogli sobie pozwolić na różnorodne aktywności, np. przez pół roku po operacji nie powinno się korzystać z sauny. Żeby wykonać zabieg trzeba przejść wszelkie niezbędne badania, a także nie mieć przeciwwskazań do jego wykonania. O tych wszystkich istotnych sprawach zadecyduje lekarz. Warto wiedzieć, że możemy skorzystać z takiej opcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here