Abu Dhabi Grand Prix 2018, czyli wyjątkowe jachty i gwiazdy Formuły 1 pod osłoną nocy

0

Łodzie z wybornym menu pokładowym. Niezwykły tor wyścigowy, ryk silników i mnóstwo innych atrakcji. Jedne z bardziej wyczekiwanych wyścigów samochodowych. To tylko niewielka zapowiedź tego co czeka na gości podczas zbliżającego się zakończenia sezonu Formuły 1 – Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix 2018.

Całość odbywa się na Yas Marina Circuit, na torze wyścigowym w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który został zaprojektowany przez Hermanna Tilke. Jest to miejsce znane przede wszystkim z wyścigu, który odbywa się pod osłoną nocy, a także luksusowych jachtów, które są nieodłącznym elementem całych zawodów. Sam tor wyścigowy charakteryzuje najdłuższy do pokonania dystans, a także znana na całym świecie gra świateł. Grand Prix zaczyna się za dnia, a kończy o zmierzchu przy specjalnym oświetleniu.

Tor składa się z 21 zakrętów, które przebiegają wzdłuż wybrzeża u stóp prestiżowego hotelu Yas. Wyjątkowa infrastruktura i lokalizacja toru zapewnia fanom Formuły 1 niepowtarzalne widowisko, a także zabawę i udział w niezliczonej ilości, specjalnie przygotowanych atrakcji.

Popularne staje się oglądanie zawodów z pokładu ekskluzywnych jachtów zacumowanych tuż przy torze. Te najlepsze możliwe punkty widokowe, które są prawdziwą gratką dla wszystkich fanów F1, oferuje firma YachtsGoingOn. Pakiety są podzielone ze względu na rozmiar jachtu oraz dodatkowe udogodnienia. Bez względu na wybraną opcję, w cenę wliczone jest wejście na koncerty oraz wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach wyścigu.

W tym roku Grand Prix już po raz 10. odbywa się na torze Yas Marina w Abu Zabi. Organizatorzy chcą uczcić tę szczególną rocznicę, a atrakcje związane z zawodami mają odbywać się na terenie całego miasta. Zaproszono gwiazdy muzyki. Odbędą się koncerty Guns N’ Roses, Sam Smith, The Weeknd oraz Post Malone.

Daj się porwać niezwykłej atmosferze finałowego wyścigu!

To ostatnie zawody w tym sezonie i ponownie jest to jeden z ważniejszych momentów w historii sportów samochodowych. Lewis Hamilton kończy kolejny sezon na 1. miejscu i już po raz piąty otrzymuje tytuł mistrza świata Formuły 1. Jest jednym z najbardziej utytułowanych kierowców i brakuje mu już tylko dwóch tytułów mistrza, aby zrównać się z rekordem świata ustanowionym przez legendarnego Michaela Schumachera.

Grand Prix w Abu Zabi jest wyjątkowej z jeszcze jednego – dla nas najważniejszego – powodu!

To kolejna szansa na powrót Roberta Kubicy do ścisłej czołówki Formuły 1.

Kubica doznał zagrażających życiu obrażeń podczas wypadku w 2011 roku. Długo toczyła się walka o sprawność jego prawej ręki i niewiele osób wierzyło, że jego powrót na tor Formuły 1 będzie jeszcze kiedykolwiek możliwy. Ostatni raz w Abu Dhabi ścigał się w 2010 roku. Teraz po 8 latach wraca, aby kolejny raz wziąć udział w testach dla zespołu Williams.

“Dla mnie, ściganie się to nie jest pierwsza sesja treningowa, ani testy. Ściganie się to obecność na starcie w niedzielę” – powiedział Kubica dla formula1.com, co tylko potwierdza jego ambitne plany o powrocie. Abu Zabi to dla niego kolejna wielka szansa. Czy wygra miejsca wśród czołowych kierowców zespołu Williams? Grand Prix w Abu Zabi może nam dać długo wyczekiwaną odpowiedź.

Musisz tam być i to zobaczyć. Wyjątkową atmosferę zapewniają poszczególne pakiety z oferty. Więcej szczegółów znajdziesz na uae.yachtsgoingon.com.

Skontaktuj się z obsługą klienta. Pomogą Ci wybrać jacht oraz służą pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno przed jak i w czasie całego wydarzenia. Zakończ tegoroczny sezon Formuły 1 z klasą i zrób to z pokładu ekskluzywnego jachtu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here