Nowy polski zespół chce podbić listy przebojów

16
103

Z przyjemnością prezentuję Wam pierwszy singiel dwóch polskich muzyków – Martyny Kubeckiej oraz Martina Willow. Utwór nosi nazwę „Riven”. Zapraszam do odsłuchania go i przeczytania szczegółów dotyczących powstania singla.

Riven” to pierwszy singiel studyjny (ze 150 utworów Martina Willow) wykonywany przez Martynę Kubecką. Udało się go zarejestrować po prawie pół roku od podjęcia decyzji. W tym czasie z projektu rezygnowali kolejni muzycy oraz wokalista, którego zastąpiła Martyna Kubecka. Pojawiły się problemy finansowe. Zostały zażegnane dzięki wsparciu współproducenta singla, Łukasza Paszka. Z pomocą przyszło także katowickie studio Katofonia Workshop.

Teraz Martin i Martyna wierzą, że uda im się dotrzeć do dużej liczby słuchaczy i pozyskać środki na kolejne nagrania. Tytułowy „Riven” jest więźniem oczekującym na swój wyrok w celi śmierci. Rozumie swoje błędy i jest pogodzony ze swoim losem. Jest jednak marzycielem i jak wielu dzisiejszych ludzi zamyka się w swoim świecie. Z własnej winy pozbył się wolności, której teraz tak bardzo pragnie.

Odnośnie dwójki autorów, wspomniany już Martin Willow to właściwie Martin Wierzbicki. Urodził się w 25 lutego 1991 roku w Siemianowicach Śląskich. Mając trudne dzieciństwo, rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W roku 2007, wspólnie z przyjacielem, założył zespół Shadow Way dla którego napisał większość utworów. Zespół rozpadł się, w wyniku nieporozumień, trzy lata później. Kolejne piosenki były pisane „do szuflady”. Dopiero z czasem Martin zaczął je publikować w Internecie (YouTube).

Do końca 2011 roku napisał ponad 150 piosenek i postanowił poświęcić się ich pełnemu wydaniu. Po wielu niepowodzeniach nawiązał współpracę z Martyną Kubecką i wspólnie nagrali pierwszy studyjny singiel. Martin wierzy, że uda mu się nagrać kolejne i zwiąże się z muzyką na długi czas. Gdy już to osiągnie, chciałby pomagać innym. Marzy również o pisaniu muzyki filmowej.

Martyna Kubecka została urodzona 29 kwietnia 1993 roku w Siemianowicach Śląskich. Pierwszy raz zadebiutowała na scenie jako 9-letnie dziecko z zespołem Miglanc Band. Wspólnymi siłami wydali płytę, która spotkała się z pozytywnym odbiorem publiczności. Wiążąc swoją przyszłość z muzyką, uczęszczała do różnych kół wokalnych, próbując swoich sił jako wokalistka solowa, zdobywając liczne nagrody na konkursach i przeglądach.

Aktualnie współpracuje z Martinem Willow. W międzyczasie dostała stałą posadę w kabarecie literackim „Tarnina„, z Tarnowskich Gór, w którym świetnie się odnajduje ze względu na bliski jej sercu klimat. Ma nadzieję, że muzyka będzie wiernym towarzyszem jej życia, a utwory śpiewane przez nią poruszą serca słuchaczy.

16 KOMENTARZE

  1. Cieszymy się, że napisał Pan o nas artykuł. Dziękujemy wszystkim którzy się z nim zapoznają i zapraszamy do głosowania na nasz utwór w konkursie Skody. http://www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka/zespoly/martyna-kubecka-i-martin-willow/477
    Można nas także wesprzeć na stronie http://www.megatotal.pl/project/show/martyna-kubecka-martin-willow-riven gdzie poprzez inwestorów zbieramy fundusze na nagrania kolejnego utworu. Wierzymy, że dzięki szerszemu zainteresowaniu uda się nam osiągnąć ten cel i podbić Wasze serca. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie! 🙂

  2. Po wysłuchaniu tego kawałka mam nadzieję, że Martyna i Martin odniosą sukces. Riven wyjątkowo mi się spodobał i sądzę, że z tym utworem mają szanse podbić serca wielu osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here